Galerija

Vakaronė Leckavoje

UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ kolektyvas 2017m.birželio 16d.  Leckavoje , vaizdingame Ventos slėnyje atšventė 20-ąsias bendrovės savarankiškos veiklos metines. Šventę pradėjęs bendrovės generalinis direktorius Jonas Jurkus pasveikino visus su švente, apžvelgė bendrovės paskutiniųjų metų veiklos rezultatus. Bendrovėje ilgiausiai išdirbę darbuotojai buvo apdovanoti vertingomis dovanomis. Šventinį laužą patikėta uždegti buvusiam pirmajam direktoriui Justinui Reikai bei Viekšnių ir Reivyčių katilinių vadovui Antanui Šliaudariui. Po to bendrovės darbuotojai bei jų šeimų nariai  buvo pakviesti pasivaišinti, dalyvauti žaidimuose ir atrakcionuose. Aktyviausi šventės dalyviai vaikai apdovanoti šokoladiniais medaliais, o suaugusieji naminiu sūriu ir medumi. Pradėjus temti dangų nušvietė šventinis fejerverkas. Šventę organizavo bendrovės administracija ir profsąjungos komitetas.

Energetikų dienos minėjimas 2017m.

2017 m. balandžio 21 d. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose buvo paminėta profesinė šventė - Lietuvos ENERGETIKŲ DIENA, kuri LR Ūkio ministro Petro Čėsnos 2003 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. 4-32 nustatyta ir švenčiama kasmet balandžio 17 dieną.

 Prieš šventę įmonių darbuotojai turėjo galimybę apsilankyti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir Šv. Jonų bažnyčioje.

Valdovų rūmuose Energetikų diena paminėta jau trečius metus iš eilės. Renginyje dalyvavo Lietuvos valstybės institucijų atstovai: LR Seimo nariai: Artūras Skardžius, Raimundas Martinėlis, Bronislovas Matelis, Gediminas Vasiliauskas, LR Ministro Pirmininko patarėjas energetikai ir aplinkos apsaugai Tomas Garasimavičius, LR Energetikos ministerijos viceministras Vidmantas Macevičius. 

Į šventę susirinko Lietuvos šilumos tiekimo įmonių vadovai ir darbuotojai iš beveik visų šalies savivaldybių šilumos tiekimo įmonių, taip pat energetikos veteranai, valstybinių institucijų ir organizacijų, mokslo ir mokymo įstaigų atstovai, Lietuvos energetikos ekspertai, kitų giminingų energetikos asociacijų ir įmonių vadovai bei atstovai.  

 Kaip ir kiekvienais metais, renginyje buvo pagerbti ir apdovanoti iškiliausi šilumos tiekimo įmonių darbuotojai ir nusipelnę energetikai, išsiskiriantys savo iniciatyva, kūrybiškumu, sugebėjimu efektyviai dirbti, sąžiningumu ir pasišventimu savo profesijai. Apdovanojimai buvo įteikti ir UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ darbuotojams.

LIETUVOS ENERGETIKŲ GARBĖS ŽENKLAS:
   Arūnas Čekanauskas – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ vyriausiasis inžinierius (technikos direktorius)


PASAULIO ENERGETIKOS TARYBOS LIETUVOS KOMITETO PADĖKOS RAŠTAI
    Jonas Jurkus – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ generalinis direktorius
    Martynas Matkevičius – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ materialinio-techninio aprūpinimo tarnybos vadovas
    Gražina Statkienė – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ vyriausiosios buhalterės pavaduotoja

LIETUVOS ŠILUMOS TIEKĖJŲ ASOCIACIJOS TARYBOS PADĖKOS RAŠTAI

    Kristina Juškevičienė – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ vyriausioji buhalterė
    Vaidas Matutis – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ šilumos tinklų remonto tarnybos suvirintojas elektra ir dujomis
    Petras Stirbys – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ materialinio-techninio aprūpinimo tarnybos autošaltkalvis
   Andrius Motuzas – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ Mažeikių katilinės įrengimų remonto šaltkalvis
    Linas Liaugminas– UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ Mažeikių katilinės pamainos dispečeris
   Vytautas Statkus – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ elektros-automatikos ūkio tarnybos meistras-metrologas

Mažeikių katilinės rekonstrukcija